Grupa Empatyczna

Grupa Towarzysząca w Zmianie

Znajdujesz się nowej sytuacji? Wszystko działo się po swojemu, a teraz coś się zmienia. Okazuje się, że musisz podjąć się jakiś nowych wyzwań? A jednocześnie trudno jest ogarnąć codzienność. Wokół słyszysz same “dobre rady”, które nie pomagają. A ty potrzebujesz wysłuchania i zrozumienia.

Co to jest grupa empatyczna

Rozmowy empatyczne opierają się na uważności i współodczuwaniu. Jeżeli potrzebujesz bycia wysłuchaną(ym), podzielenia się tym, co jest intensywne, niespodziewane, nowe albo trudne, takie rozmowy mogą pomóc ci nazwać i zrozumieć co się dzieje w tobie. 

Podczas naszych spotkań umawiamy się między sobą czego potrzebujemy od innych osób. Czy tylko słuchania? A może zadawania pytań albo odzwierciedlania jak słyszę to, o czym opowiadasz? Jeżeli potrzebujesz tylko pobyć w grupie i poczuć ciepło wsparcia od innych osób, to też jest ok. Ty decydujesz. 

Chcesz dołączyć?

Napisz do nas: info@newlanguagecoaching.com

lub zadzwoń: Ola 605217219, Gosia 607862223

lub zapytaj podczas zajęć integracji sensorycznej w Therapy in Life

 

 

Gdzie?

Zapraszamy do przyjaznej przestrzeni Therapy in Life, przy ulicy Na Uboczu 2B (Ursynów). Najlepiej dotrzeć do nas metrem (przystanek Natolin), autobusem (179, 195, 504, przystanki: Metro Natolin, Osiedle Wyżyny) lub samochodem:

Za ile?

280 zł za miesiąc (4 spotkania po 2 h).

Kiedy?

Grupa wystartuje w październiku 2021 po zebraniu się odpowiedniej liczby osób

Spotkania we wtorki 18.00-20.00

 

O nas

 

Krótko mówiąć. Z trochę innych galaktyk, spotkałyśmy się w szkole coachingu i odkryłyśmy, że  mimo różnych historii zawodowych, mamy wiele wspólnego. 

Uwielbiamy się uczyć i dzielić się tym z innymi.

Gosia będąca trenerką j. angielskiego i Ola wywodząca się ze środowiska artystycznego, obydwie używamy angielskiego jako narzędzia do bycia z innymi i nawiązywania relacji.  

Jak powiedziała kiedyś nasza wspólna znajoma, doskonale się uzupełniamy kiedy Ola tworzy z chaosu, a Gosia łączy kropki. Razem, widzimy rzeczy z różnych perspektyw.  Perfect match, isn’t it?

 

Skontaktuj się z nami, żeby się zapisać lub zadać pytanie!

en_GBEnglish