Express Yourself Bravely!

Program coachingu grupowego po angielsku

by New Language Coaching

Dla kogo? 

Może czujesz, że potrzebujesz czasu dla siebie, a samorozwój i czas spędzony w grupie wydają Ci się dobrym pomysłem. 

A może masz ochotę poćwiczyć przy tym angielski? Przed zmianą pracy, wyjazdem czy spotkaniem w międzynarodowym gronie? 

Zapraszamy Cię do grupowego procesu coachingowego w j. angielskim.

Co będziemy robić?

Spotykać się raz w tygodniu przez 3 miesiące (12 spotkań) w grupie (do 12 osób) i rozmawiać o ważnych dla ciebie tematach po angielsku. Nie martw się, nie musisz mówić perfekcyjnie w tym języku. Chodzi o to, żebyś ćwiczył(a) go w przyjaznej atmosferze. Język to tylko narzędzie.

Możesz przyjść z konkretnym celem. Chcesz zmienić pracę? Albo zacząć ćwiczyć? Mieć więcej czasu dla siebie? Świetnie! Możesz omówić to z grupą, na dodatek po angielsku. Jeżeli w tym momencie nic ci nie przychodzi do głowy, to świetnie. Zobaczysz podczas wspólnej pracy, co chciał(a)byś dla siebie zrobić. 

Jeżeli chcesz, możesz wziąć ze sobą swojego malucha. Nie możemy zaoferować opieki nad nim, ale jesteśmy otwarte na takie dodatkowe towarzystwo. 

Chcesz dołączyć? 

Napisz do nas: info@newlanguagecoaching.com

lub zadzwoń: Ola 605217219, Gosia 607862223

lub zapytaj podczas zajęć w Therapy in Life, Na Uboczu 2B, Ursynów, Warszawa

Gdzie się spotkamy?

 W przyjaznej przestrzeni Therapy in Life, przy ulicy Na Uboczu 2B (Ursynów). Najlepiej dotrzeć do nas metrem (przystanek Natolin), autobusem (179, 195, 504, przystanki: Metro Natolin, Osiedle Wyżyny) lub samochodem: 

Cena

Udział w programie przez 3 miesiące: 1200 zł (jedno spotkanie: 100 zł). Płatność jednorazowa (1080 zł) lub 3 miesięczne raty po 400 zł. Pierwsze spotkanie jest bezpłatne. 

Kiedy?

Start: Październik 2021

Spotkania: wtorki 10.00-12.00

 

O nas

Krótko mówiąć. Z trochę innych galaktyk, spotkałyśmy się w szkole coachingu i odkryłyśmy, że  mimo różnych historii zawodowych, mamy wiele wspólnego. 

Uwielbiamy się uczyć i dzielić się tym z innymi.

Gosia będąca trenerką j. angielskiego i Ola wywodząca się ze środowiska artystycznego, obydwie używamy angielskiego jako narzędzia do bycia z innymi i nawiązywania relacji.  

Jak powiedziała kiedyś nasza wspólna znajoma, doskonale się uzupełniamy kiedy Ola tworzy z chaosu, a Gosia łączy kropki. Razem, widzimy rzeczy z różnych perspektyw.  Perfect match, isn’t it?

Skontaktuj się z nami, żeby się zapisać lub zadać pytanie!

en_GBEnglish